Hlavní navigace

Potvrzení o studium do 18ti let

  • (neregistrovaný) 90.178.86.---

    13. 3. 2017 11:53

    prosím o radu zkušené mzdové......pokud si chce zaměstnanec uplatnit daň.zvýhodnění na dítě navštěvující střední školu, vyžadovali jsme vždy potvrzení školy v září. Nyní mi kolegyně tvrdí, že do 18 let, nemusíme potvrzení vyžadovat?! Máte nějakou zkušenost s tímto názorem?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2017 11:56

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: potvrzení o studium do 18ti let
      ZDP říká, že dítě do 18 let je nezaopatřené vždy. Na studiu záleží až od 18. narozenin, tak do 18 let není potřeba žádné potvrzení.

    • 13. 3. 2017 11:59

      Jarč. (neregistrovaný) 90.178.86.---

      Re: potvrzení o studium do 18ti let
      ....asi už dnes blbnu:§38l odst.3 DZ - Způsob uplatnění......u zetilých dětí potvrzením školy...vždyť to tam je...:)

    • 13. 3. 2017 15:33

      Kara

      Re: potvrzení o studium do 18ti let
      Ano, u zletilých. Takže u nezletilých se nic nevyžaduje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).