Hlavní navigace

Kosmetické služby a pronájem prostor

  • (neregistrovaný) 188.244.63.---

    17. 3. 2017 16:43

    Dobrý den,

    Mám pronajaté prostory, kde provozuji kosmetický salón a budu uplatňovat výdaje procentem - živnost řemeslná , část tohoto salonu pronajímám dále kolegyni (se souhlasem pronajímatele), jak budu zdaňovat tento příjem?
    Můžu ho zahrnout do celkových příjmů, nebo ho musím uvést samostatně a použít paušální výdaje ve výši 30%.

    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2018 0:24

      dana3 (neregistrovaný) 2a00:1028:96d2:----:----:----:----:----

      Re: Kosmetické služby a pronájem prostor
      Bohužel neporadím, ale ráda bych se k dotazu přidala, za sebe si myslím, že do kosmetických služeb tyto příjmy nepatří, §10 nejspíš taky ne, takže váhám mezi §7 a §9, snad nám někdo poradí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).