Hlavní navigace

Lhůty pro podání a zaplacení DFO

  • (neregistrovaný) 82.150.189.---

    20. 3. 2017 14:59

    Dobrý den, jsem nějak zmatená po přečtení daňového řádu §136. Když se musí daň přiznat do 3 měsíců po skončení zd. období, tak proč lze přiznání podat a zaplatit do 3.4.2017 vč.? Moc děkuji za vysvětlení

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2017 15:04

      VH

      Re: Lhůty pro podání a zaplacení DFO
      Musíte se ještě podívat, jak se ty 3 měsíce počítají - viz § 33 DŘ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).