Hlavní navigace

Práce a nemovitostech ve třetích zemích

  • (neregistrovaný) 82.209.32.---

    20. 3. 2017 17:21

    Dobrý den. Prosím o radu. Pracuji na nemovitostech ve třetích zemích. Musím se přihlásit k registraci DPH ,když jsem překročil hranici 1.000.00? Kč?
    (§ 10 zák. o DPH). Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2017 6:24

      allli

      Re: práce a nemovitostech ve třetích zem
      a ten 1 mil. Kč jste překročil na některé konkrétní nem. věci v jedné zemi?
      dle §10 ZDPH je místo plnění v zemi, kde se nem. věc nachází a tato plnění se do limitu obratu pro registraci k DPH v ČR nepočítají

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).