Hlavní navigace

Přídavky na dítě brigáda dítěte

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:83ca:----:----:----:----:----

    22. 3. 2017 9:09

    Prosím nevíte někdo, nebo nemáte zkušenost, rodina má syna na kterého bere přídavky, když ten kluk bude mít brigádu, zahrnuje se to do příjmu rodiny a může rodna přijít o přídavky? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2017 9:19

      jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

      Re: přídavky na dítě brigáda dítěte
      Myslím si, že příjmy z brigády v červenci a srpnu se neuvádějí, ostatní ano.

    • 22. 3. 2017 12:31

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: přídavky na dítě brigáda dítěte
      je to tak, § 5 zákona o státní sociální podpoře

    • 22. 3. 2017 12:33

      sd (neregistrovaný) 194.228.32.---

      Re: přídavky na dítě brigáda dítěte
      děkuji :-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).