Hlavní navigace

Přehledy

  • (neregistrovaný) 46.231.77.---

    22. 3. 2017 12:32

    Dobrý den, prosím Vás, musí invalidní důchodce, který podává daňové přiznání za příjmy z pronájmu, podávat přehled na OSSZ a zdrav. poj.?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2017 12:36

      Mxixsa (neregistrovaný) 178.255.168.---

      Re: Přehledy
      Pokud daní dle § 9 tak ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).