Hlavní navigace

Prodej výrobků do EUa Švýcarska-neplátce

  • (neregistrovaný) 178.77.247.---

    23. 3. 2017 15:58

    Prosím o radu - jsem zatím neplátce dph. Vyrábím výrobky a prodávám je do zemí EU a do Švýcarska. Vztahuje se na mě statut tzv. osoby identifikované k dani, nebo ne?
    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2017 7:32

      allli

      Re: Prodej výrobků do EUa Švýcarska-nepl
      ne
      u prodej zboží je místo plnění dle §7/1 nebo 2 ZDPH v ČR, takže se počítají do limitu obratu pro registraci k DPH (1 mil. Kč)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).