Hlavní navigace

Prodej bytu - daně

  • (neregistrovaný) 62.209.225.---

    24. 3. 2017 13:15

    Dobrý den,

    chci si potvrdit, že při prodeji bytu se získané peníze nezdaňují daní z příjmu. Je to tak? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2017 13:18

      jukk (neregistrovaný) 2001:718:2601:----:----:----:----:----

      Re: prodej bytu - daně
      záleží, jestli se na vás vztahuje osvobození od daně z příjmu dle §4 zákona o daních z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).