Hlavní navigace

Lékař na telefón

  • (neregistrovaný) 81.200.56.---

    27. 3. 2017 10:47

    Prosím máte někdo zkušenost s fakturací lékařská péče - lékař na telefón? Fakturuje se zdravotní pojišťovně s dph nebo bez?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2017 11:51

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: lékař na telefón
      Neznám službu "lékař na telefon".

      Obecně - pokud vykazujete zdravotní péči zdavotní pojišťovně k proplacení, tak to jde úplně mimo DPH. Tuším § 58 ZDPH.

    • 27. 3. 2017 12:18

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: lékař na telefón
      zdravotní péče není lékařská péče?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).