Hlavní navigace

Program Vema

• (neregistrovaný) 193.85.148.---

28. 3. 2017 9:15

Prosím Vás, máte někdo program Vema? Chci se zeptat, zda se dá naučit ze školení, kdo ten program nikdy neviděl a chtěl by s ním začít, zda se to dá. Nebo lepší si ho nejdříve koupit, nějak se v něm naučit sám a pak teprve na školení? Je to prý docela těžký program, ale pak dobrý, když se s ním naučí. Díky Kamila M.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 3. 2017 11:55

Maruška 2 (neregistrovaný) 109.107.214.---

Re: program Vema
      Program Vema mám už 2 roky a stále se některé věci učím. Je pravdou že je dost náročný ale mohu potvrdit, že se to vyplatí, protože hlídá a kontroluje absolutně všechno. Pokud Vám mohu doporučit absolvujte prvně školení v opačném případě budete hledět na různá rozdělení a počty a obávám se že by Vám to nic neřeklo.
      Nevím co konkrétně budete mít ve smlouvě uvedeno za podmínky, ale se mnou počítala 2 měsíce mzdy jedna paní, která mi vše ukázala a vysvětlila přímo. Snad jsem trochu pomohla.

• 28. 3. 2017 12:59

Kamila Ma (neregistrovaný) 193.85.148.---

Re: program Vema
      Děkuji Vám. Právě mi to nemá moc kdo ukázat, bylo by to učení dost za pochodu, tak právě abych to pochytila. Ještě jsem na to nekývla....protože jsem se dozvěděla, že je to dost náročný program, ale jak píšete, spolehlivý. Ona ta firma chce spíše někoho, kdo už s tím programem dělá a to mám smůlu. Chtěla jsem se právě proškolit, ale tak snadné to zřejmě nebude. Také mi radili si udělat živnostenský list, koupit, proškolit tento program a dělat pro různé podnikatele. Ale dělám pouze mzdy, takže nevím nevím. A taky v dnešní době živnosťák?? Asi taky nic moc a hledat práci mezi soukromníky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).