Hlavní navigace

Sleva na dani z příjmů za osoby zdr.post

  • (neregistrovaný) 213.195.235.---

    29. 3. 2017 14:42

    Dobrý den, lze prosím na zaměstnance, který má status osoby zdravotně znevýhodněné, uplatnit slevu na dani dle §35 ZDP ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2017 10:18

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Sleva na dani z příjmů za osoby zdr.
      Musí jít o zdravotní postižení nebo o těžší zdr.postižení.
      Zdr.znevýhodněné nově můžete počítat pouze do plnění povinného podílu při zaměstnávání osob zdr.znevýhodněných, na slevu podle § 35 ZDP ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).