Hlavní navigace

Úroky z hypotéky

  • 188.175.220.---

    30. 3. 2017 13:50

    Lze uplatnit do výpočtu daně zaměstnanci úroky z hypotéky na bytové potřeby, když koupil na hypotéku nemovitost a užívá ji k bydlení, ale v katastru je objekt veden jako rekreační? V ZDP § 15/3 definují bytovou potřebu jako
    c) koupě
    1. bytového domu,
    2. rodinného domu,
    3. rozestavěné stavby bytového domu nebo rodinného domu,
    4. jednotky, která nezahrnuje nebytový prostor jiný než garáž, sklep nebo komoru.
    Tak jsem z toho nějak zmatená, mate mě ten katastr ....

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).