Hlavní navigace

Přiznání FO - úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 109.81.185.---

    31. 3. 2017 12:53

    Chtěla bych se zeptat....mám úvěr, kupovala jsem nemovitost, abych si mohla uplatnit v přiznání úroky z úvěru, tak v té nemovitosti musím mít trvalý pobyt, musím tam bydlet a musím ji vlastnit???

    Díky za rady...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2017 13:40

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Přiznání FO - úroky z úvěru
      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586#p15

      zákon o dani z příjmů, §15 odst 3 a 4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).