Hlavní navigace

Faktury

  • (neregistrovaný) 194.228.68.---

    2. 4. 2017 15:18

    Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to je s fakturama ze zahraničí pro OSVČ - neplátce DPH.
    Pokud platím někomu do zahraničí za server, mohu si tuto fakturu dát do daní? Nebo bych se musel stát plátcem DPH?
    Díky za reakce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2017 6:15

      allli

      Re: Faktury
      plátcem ne, ale musel by se reg. jako identifikovaná osoba dle §6h ZDPH, podat přiznání a odvést DPH na výstupu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).