Hlavní navigace

Prodej vozu do jednoho roku od koupě

  • (neregistrovaný) 195.113.70.---

    3. 4. 2017 10:54

    Dobrý den,

    koncem loňského roku jsem si pořídila ojetý vůz a nutně jej potřebuji prodat.

    Pokud prodejní cena nepřesáhne cenu kupní, musím příští rok tuto skutečnost uvádět do hlášení DPH - ten růžový papír? Nebo si musím udělat daně sama?

    Tak nějak se v těch nekonečných diskuzích na internetu a v zákonech vůbec nevyznám.

    Prosím tedy o radu.

    Předek děkuji za Vaši pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2017 14:31

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Prodej vozu do jednoho roku od koupě
      Předek děkuji za Vaši pomoc.
      Musíte podat DPFO, kde uvedete příjem= prodejní cena a výdej = kupní cena v § 10, výsledek bude 0 ( samozřejmě v něm uvedete i příjmy ze zaměstnání a případné další příjmy )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).