Hlavní navigace

§9 Zákona o dani z přimu pronájem

  • (neregistrovaný) 178.20.137.---

    3. 4. 2017 15:46

    Dobrý den,

    potřebuji poradit kdo bude danit příjem z pronájmu.

    V manželství zakoupený byt (pro časovou vytíženost manžela), vše vyřizovala manželka a je zapsaná i na LV.
    Byt dali do pronájmu, kde mají zapsáno že byt pronajímaji manželé .
    Kdo bude danit příjem z pronájmu?
    Může manžel, když není zapsán jako vlastník bytu,ale bylo pořízeno za manželství???

    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2017 15:50

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: 9 ZDP_podílové či spoluvlastnictví?
      Jedná se o příjmy, plynoucí manželům ze společného jmění manželů?

      Doporučuji k pročtení Zákon o daních z příjmů, § 9 odst. 2)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).