Hlavní navigace

Dodateční DAP jen závislá činnost

• (neregistrovaný) 90.176.124.---

12. 4. 2017 14:00

Dobrý den prosila bych o radu, podala jsem daňové přiznání z více příjmů ze zaměstnání, neměla jsem nikde uplatněnou slevu na děti, vyplnila jsem přiznání přes EPO a odeslala datovkou přímo. Nyní mne paní kontaktovala, že mám uvedeny děti ve špatném pořadí, na první nemohu mít 11 měsíců a na druhé 12, ok nevím proč mne ta aplikace neupozornila na chybu ale přepracovala jsem to dle jejích telefonických instrukcí jsem označila dodatečné DAP a vyplnila stejně jako to předtím s tím že jsem děti prohodila a odeslala. Ale když jse to vytiskla vidím že je tam tabulka kde se vyplňují informace k dodatečnému DAP, myslíte, že mi ho paní zas vrátí když ji nemám vyplněnou? Respektive že bude požadovat znovu opravu?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2017 17:08

kaatka2 (neregistrovaný) 2a00:1028:838a:----:----:----:----:----

Re: Dodateční DAP jen závislá činnost
      Máte divnou aplikaci. Nejdřív vám pustí špatně děti a pak dodatečné bez tabulky k dodatečnému.
      Těžko říct, co paní udělá. Ony jsou dost nepředvídatelné.

• 12. 4. 2017 21:03

Marcella (neregistrovaný) 188.175.74.---

Já jsem vyplňovala tady https://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/uvod/vstup_expert.faces

myslela jsem že by mi to mělo chyby zkontrolovat a nepustit :-( dost jsem na to spoléhala

• 13. 4. 2017 7:13

DV. (neregistrovaný) 185.16.181.---

Aplikace to nepustila špatně - nemůže vědět, zda nebyl druhý z poplatníků, který čerpal daňové zvýhodnění 1 měsíc na první dítě (v tom případě by paní mohla mít 11 měsíců na první a 12 měsíců na druhé).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).