Hlavní navigace

Fakturace

  • (neregistrovaný) 109.105.48.---

    13. 4. 2017 13:08

    Dobrý den, pokud fakturuji zákazníkovi z ČR s DIČ a zboží odchází na Slovensko, jedná se o intrakomunitární obchod bez DPH? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2017 13:12

      allli

      Re: Fakturace
      ne, aby šlo o plnění osvob. od DPH dle §64, pak byste museli fakturovat zákazníkovi reg. k DPH v JČS EU (nikoli reg. k DPH v ČR)

    • 13. 4. 2017 16:22

      allli

      Re: Fakturace
      ano, místo plnění je v ČR dle §7/1 nebo 7/2 ZDPH a plnění nelze osvobodit od DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).