Hlavní navigace

Stravenky

  • (neregistrovaný) 84.244.73.---

    18. 4. 2017 14:46

    Dobrý den, potřebovala bych poradit. Zaměstnancům poskytujeme stravenky, polovinu platí zaměstnavatel a druhou zaměstnanec. Ve směrnici máme, že stravenky se poskytují i v době dovolené a nemoci. Nemusí se ale tyto stravenky dodaňovat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2017 15:28

      TR (neregistrovaný) 213.29.248.---

      Re: Stravenky
      Dobrý den,
      pokud zaměstnanec v daný den (kdy mu dáváte příspěvek na stravování) neodpracoval alespoň 3 hodiny, nelze tento výdaj dát do nákladů na zajištění, udržení a dosažení příjmů (viz. § 24 odst. 2 písm. j) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).