Hlavní navigace

Podivné praktiky a nešťastná mzdovka

• (neregistrovaný) 37.221.253.---

26. 4. 2017 20:11

Dobrý den, nevím co dělat. Jak byste to řešili Vy?
    Pracuji jako mzdová účetní v poměrně velké firmě. Před 2 lety byl odejit náš personální - až později mně došlo, že proto, že byl nepohodlný. Náš šéf (statutár firmy) si přivedl "svoji kamarádku" a představil ji jako HR managerku. Ta ale absolutně nezná zákoník práce - neví ani jaký je rozdíl mezi dohodou a výpovědí atd., do práce chodí jen občas. Přijmula nějaké své známé - jsou to Ukrajinci s polským pracovním povolením.
    Máme několik poboček po ČR - zpracovávám mzdy na lidi, o kterých já si myslím, že neexistujou - nikdy jsem je neviděla a nikdo je na té pobočce nezná .........
    Upozornila jsem na tento "nesoulad" vedení společnosti, ale dostala jsem velmi ostře vynadáno, že to není moje věc a mám se starat o své.
    I když mně práce mzdové účetní baví, kolem sebe mám jinak skvělé kolegy, mám docela slušnou mzdu, tak se s tím, co se děje nedokážu srovnat. Chci svoji práci dělat dobře, ale nemůžu.
    Co mi radíte?
    Děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 4. 2017 21:26

xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

Re: Podivné praktiky a nešťastná mzdovka
      Nemohu vám radit, můžu jenom napsat, že já s mojí povahou, bych okamžitě podala výpověď a sháněla si jinou práci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).