Hlavní navigace

Místo plnění - fa s českou DPH

  • (neregistrovaný) 212.111.6.---

    27. 4. 2017 9:44

    Dobrý den,
    prosím o radu či potvrzení, že uvažuji správně. Poskytujeme službu s dodávkou zboží do objektu v ČR - jedná se o vzduchotechniku. Fakturu však budeme vystavovat na holandského zákazníka, který je registrovaný jako plátce v NL. Mám pravdu, že fakturu budeme muset vystavit s českým DPH? Jedná se o §7 - dodání zboží s instalací? Co je nutné uvést na fakturu, aby odběratel pochopil, proč je fa s DPH?
    děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 4. 2017 9:49

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: místo plnění - fa s českou DPH
      ano fakturujete s daní ř. 1 - napsala bych jen odkaz na § 7/3

    • 27. 4. 2017 9:56

      koko (neregistrovaný) 212.111.6.---

      Re: místo plnění - fa s českou DPH
      moc děkuji. Pokud by zákazník chtěl vrátit DPH, pak by se musel registrovat v ČR?
      děkuji moc a moc. ještě, že vás tady mám :-)

    • 27. 4. 2017 10:27

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: místo plnění - fa s českou DPH
      ano, to by se museli registrovat a uplatnit DPH v českém přiznání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).