Hlavní navigace

Výpověď ve zkušební době

  • (neregistrovaný) 178.22.114.---

    2. 5. 2017 11:31

    Dobrý den,

    Prosím o radu

    Zaměstnankyně si u nás odpracovala 3 měsíce (únor-duben), pracovala u nás na HPP,který jsme nyní z naší strany ukončili. Nárok na odstupné nevzniká že ano?

    Díky moc za informaci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 5. 2017 11:39

      Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:96d5:----:----:----:----:----

      Re: Výpověď ve zkušební době
      Co to je zase za nadpis? Zamyslete se nad ním.

    • 2. 5. 2017 11:43

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: Výpověď ve zkušební době
      Nárok na odstupné vzniká jen ze zákonných důvodů. Takže záleží na tom, jak jste vlastně PP ukončili. Protože nadpis vůbec nekoresponduje s obsahem dotazu.

    • 2. 5. 2017 11:43

      VH

      Re: Výpověď ve zkušební době
      Pokud jste jí dali výpověď z důvodů podle § 52 a) až d) ZP, tak nárok na odstupné má (podle a) až c) nejméně jeden násobek, podle d) nejméně dvanáctinásobek).

    • 2. 5. 2017 16:14

      Kiwi

      Re: Výpověď ve zkušební době
      Šlo o zrušení ve zkušební době? To je totiž jiná záležitost nežli výpověď!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).