Hlavní navigace

Ukončení DPN podle § 7, odst. 2 Vyhl.

  • (neregistrovaný) 176.107.123.---

    9. 5. 2017 14:43

    Dobrý den,

    náš již cca 8 měsíců nemocný zaměstnanec nedorazil k lékaři na pravidelnou kontrolu a ten mu ukončil DPN podle § 7, odst. 2, Vyhlášky 31/1993. Novou neschopenku na stejnou diagnózu mu následně stejný lékař vystavil s 5-tidenní prodlevou, tzn. 5 dní má zaměstanec absenci. Musíme mu v tomto případě zase znovu hradit prvních 14 dní DPN?

    Zdravím a děkuji za případnou radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 5. 2017 9:26

      VH

      Re: Ukončení DPN podle § 7, odst. 2 Vyhl
      >Dobrý den,
      >
      >náš již cca 8 měsíců nemocný zaměstnanec nedorazil k
      >lékaři na pravidelnou kontrolu a ten mu ukončil DPN
      >podle § 7, odst. 2, Vyhlášky 31/1993. Novou neschopenku
      >na stejnou diagnózu mu následně stejný lékař vystavil s
      >5-tidenní prodlevou, tzn. 5 dní má zaměstanec absenci.
      >Musíme mu v tomto případě zase znovu hradit prvních 14
      >dní DPN?
      >
      >Zdravím a děkuji za případnou radu.

      Vyhl. č. 31/1993 Sb. platila do 31. 12. 2008.
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).