Re: Identifikovaná osoba
Ještě se prosím pro svůj klid zeptám jak blb. Finanční úřad mi po této žádosti vystaví dokument s registrací k plátcovství DPH - identifikovaná osoba a máte prosím praktickou zkušenost, že mi dodavatel z EU plátce DPH skutečně prodá zboží bez DPH na základě předložení takového dokumentu?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot ve čtvrtek klesnou, určilo ministerstvo
Venkovské obchody budou moci získat od státu až 130 tisíc korun, startuje další výzva
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
19. 7. 2017 14:46
Dobrý den,
prosím pročítám se zpět, ale nenašla jsem.
Pokud jsem česká FO neplátce DPH a chci si v Německu koupit od plátce DPH přístroj pro podnikání v esoterice, cena je vyšší než 326.000,- stanu se identifikovanou osobou.
Ale jestli to dobře chápu, identifikovanou osobou se stanu až po zakoupení stroje. Tj. stroj mi Neměc prodá ještě včetně 19% jejich DPH??