Hlavní navigace

Neplátce DPH a obrat

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    3. 9. 2017 18:50

    Dobrý večer, jen bych si chtěla ujistit zda to mám správně. FO neplátce DPH se při počítání obratu pro DPH 1 mil Kč. když vede daňovou evidenci bere datum vystavení, že ano? Mám totiž vystavené faktury, kde je uveden i DUZP, ale pro neplátce tento údaj se nemusí vyplňovat a neřídí se tím? Mám namysli, že teď bude vystavena faktura v září, ale je za měsíc srpen, tak pokud vedu DE bude počítán do obratu v září (kdy je vystavení fa), mám to tak správně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2017 9:19

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: neplátce DPH a obrat
      Já jsem se řídila § 21 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).