Hlavní navigace

§ 38 e - platí?

  • (neregistrovaný) 78.102.9.---

    5. 9. 2017 12:36

    Dobrý den, jsme s.r.o. a občas nám fakturují OSVČ z Ukrajiny. Posílám zajištění daně 10%, ale oni se brání, že ostatní firmy nic neposílají. Platí stále povinnost zajištění daně pro pracovníky mimo EU?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2017 13:10

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: § 38 e - platí?
      A jste si jistá, že nejsou rezidenty v ČR?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).