Hlavní navigace

Zákonná OP dle § 8a,c

  • (neregistrovaný) 91.231.31.---

    6. 9. 2017 14:01

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, zda je možné u jednoho dlužníka uplatňovat zákonné opravné položky podle § 8a i 8c? Mám tři neuhrazené faktury po splatnosti (> 18 měs.), celková hodnota všech faktur je nad 30 000, nemůžu tedy na všechny faktury tvořit podle § 8c. Předem děkuji moc za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).