Hlavní navigace

DPPO - podání

  • (neregistrovaný) 77.48.16.---

    7. 9. 2017 13:45

    Dobrý den,

    když byla společnost založena v prosinci, tak je potřeba udělat DPPO za jeden měsíc nebo na to existuje výjimka?

    Děkuji za informaci.

    Laddaaa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 9. 2017 13:50

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: DPPO - podání
      Zákon č. 563/1991 Sb.
      § 3 (4) Účetní období může být delší než 12 měsíců též
      a) při vzniku účetní jednotky v období 3 měsíců před koncem kalendářního roku, ... více
      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-563

      http://business.center.cz/business/diskuze/search.aspx?search=p%C5%99i+vzniku+%C3%BA%C4%8Detn%C3%AD+jednotky+v+obdob%C3%AD+3&search-category=Diskuze&x=50&y=11&searcherChoice=1

    • 7. 9. 2017 14:12

      Laddaaa (neregistrovaný) 77.48.16.---

      Re: DPPO - podání
      19.12.2016 - tedy DPPO bude od 19.12.2016-31.12.2017?

      Díky.

      Laddaaa

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).