Hlavní navigace

Osvobození daně z příjmu § 10

  • (neregistrovaný) 89.190.75.---

    12. 9. 2017 8:00

    Dobrý den, četla jsem tu v diskusích, že lze osvobodit daň § 10 o zaplacenou daň z nabytí nemovitostí 4%, je to opravdu tak? Je to daň, která se musí zaplatit a pak ji lze zase uplatnit a snížit si o to daňové přiznání? To je mi docela divné, že by na tohle FÚ přistoupil. Prosím Vás o Vaše zkušenosti a názory. Hezký den Milada

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2017 9:08

      katka2 (neregistrovaný) 81.35.29.---

      Re: osvobození daně z příjmu § 10
      Nejdřív si ujasněte, jestli jste Milada nebo Karel. To je myslím důležitější než nějaké daně.

    • 12. 9. 2017 9:11

      1234a (neregistrovaný) 185.16.181.---

      Re: osvobození daně z příjmu § 10
      určitě milada. protože karlovi M. jste už na tento dotaz odpověděla. asi spolu milada s karlem nemluví, tak jí to zapomněl říct:-)

    • 12. 9. 2017 9:21

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: osvobození daně z příjmu § 10
      Rozdvojení osobnosti taky není úplně neobvyklé...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).