Hlavní navigace

Razítko na Potvrzení druhého z popl

  • (neregistrovaný) 89.24.111.---

    14. 9. 2017 8:08

    Dobrý den,
    musí být prosím na "Potvrzení zaměstnavatele druhého z poplatníků pro uplatnění nároku na daňového zvýhodnění" razítko?
    Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 9. 2017 8:37

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: Razítko na Potvrzení druhého z popl
      Pokud má zaměstnavatel razítko, asi není problém aby jej dal i na toto potvrzení. Ale obecně, mám klienty, kteří razítko nemají a nikdy neměli a všechna potvrzení pouze podepisují.

    • 14. 9. 2017 9:18

      Majča (neregistrovaný) 89.24.111.---

      Re: Razítko na Potvrzení druhého z popl
      Jedná se o zaměstnavatele, který razítko má, ale tvrdí, že na potvrzení být nemusí, a náš zaměstnanec mi tedy předložil potvrzení bez razítka. Tak teď nevím, jestli mám na razítku trvat nebo převzít potvrzení bez razítka. Děkuji za radu.

    • 14. 9. 2017 9:30

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Razítko na Potvrzení druhého z popl
      Nehledejte problémy tam, kde nejsou.

      A pokud už chcete hledat, zkuste najít povinné razítkování v Zákonu o daních z příjmů. Zatím jsem našla povinnost razítkování jen v níže uvedeném zákonu.

      582/1991 Sb. § 38
      (5) Zaměstnavatel je povinen vyhotovit stejnopisy evidenčního listu s údaji podle odstavce 4; jeden stejnopis je povinen předložit občanovi k podpisu a založit do své evidence [§ 35a odst. 4 písm. a)] a druhý stejnopis, který opatří podpisem pověřeného zaměstnance nebo jiného oprávněného zástupce a svým razítkem, ...

    • 14. 9. 2017 11:28

      Majča (neregistrovaný) 89.24.111.---

      Re: Razítko na Potvrzení druhého z popl
      Děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).