Hlavní navigace

Doba určitá a odstupné?

  • (neregistrovaný) 94.113.241.---

    15. 9. 2017 10:01

    Dobrý den,pracovní smlouvu mám na dobu určitou do 05/2018. Zaměstanvatel mi chce dát výpověď k 30.09.2017. Mám nárok na odstupné?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 9. 2017 10:09

      VH

      Re: Doba určitá a odstupné?
      Výpověď z PP se nedává "k", výpověď se doručí a poté začne běžet výpovědní doba.
      Bude-li důvodem výpovědi organizační změna podle § 52 a) až c) ZP, ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).