Hlavní navigace

Identifikovaná osoba a dovoz zbo.z číny

  • (neregistrovaný) 89.248.254.---

    18. 9. 2017 6:38

    Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat, mám firmu s.r.o. a nakupuje zboží (PC karty) z Číny.Je identifikovaná osoba a nikde nemůžu najít jak je to u ní s odpočtem DPH,zda se přiznání podává nebo ne?

    Předem všem děkuji za odpovědi.
    Monika

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2017 8:40

      MonikaM (neregistrovaný) 89.248.254.---

      Re: Identifikovaná osoba a dovoz zbo.z č
      Děkuji za odpověď. A musí odvést DPH (je to stejné jako pořízení z EU?)

    • 18. 9. 2017 9:12

      allli

      Re: Identifikovaná osoba a dovoz zbo.z č
      dle mého názoru je ve vašem případě správcem daně celní úřad, který by vám ji měl vyměřit - §108/2 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).