Hlavní navigace

Služba pro rodiče

• 82.202.120.---

5. 10. 2017 16:23

Kdyby zde fungovala služba odvozu dětí např. do školy, ze školy, na kroužky, k prarodičům..., využili byste?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 10. 2017 19:28

Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

Re: Služba pro rodiče
      Já na školu vidím z okna. Za mne rozhodně ne!

• 5. 10. 2017 21:24

Jkl (neregistrovaný) 178.17.10.---

V obci máme školní autobus a využívá to velké procento rodin!

• 6. 10. 2017 6:13

Vrbic7 (neregistrovaný) 37.48.48.---

>>>Kdyby zde fungovala služba odvozu dětí např. do
      >>>školy,
      >>>ze školy, na kroužky, k prarodičům..., využili byste?
      >>
      >>Já na školu vidím z okna. Za mne rozhodně ne!
      >
      >V obci máme školní autobus a využívá to velké procento
      >rodin
      >
      >Kdyby jste měla přes ulici letiště, taky nepojedete taxíkem (obrazně řečeno, ne každý jezdí taxíkem, někdo autem, někdo autobusem, někdo nelítá)... Máme spoustu oblastí postihlé suburbanizací a většina rodin nedá své dítě do ,,vesnické školy” po odstěhování se 20-40km za město, v tuto chvíli je školní autobus pasé, protože nebude rozvážet nikoho na 10 míst ve velkoměstě. Hromadnou dopravou pak trvá cesta klidně i 2 hodiny nebo řada rodičů vstává dříve. A naopak, kdy rodič končí v práci tak aby své dítě, které jednou končí ve 13 hodin, po druhé zase v 16 hodin, je třeba ve čtvrté třídě a za školní družinu už se stydí, stihl vyzvednout? Není to mířená otázka na ty, kteří mají školu nedaleko.

• 6. 10. 2017 12:16

Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

Vzpomínám s úctou na učitele ze své "vesnické školy" a musím říci, že učitelé mých dětí jim nesahali ani po kolena. O těch dnešních už vůbec nemám iluze.

Musíte si zjistit, jaká je situace ve vašem konkrétním regionu. Tyhle služby si někdo rád zaplatí, ale někdo na ně prostě nemá. Váš dotaz byl hodně všeobecný, proto má odpověď mohla vyznít jako ironická.

• 8. 10. 2017 10:14

Vrbic

Zatím se snažím zjišťovat celkově, jsem z okolí Prahy, takže ať je poptávka jakkoliv nízká či vysoká, tady bude největší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).