Hlavní navigace

Dar z nadačního fondu - zdanění

  • (neregistrovaný) 93.89.107.---

    15. 10. 2017 16:37

    Dobrý den,
    prosím nevíte někdo, zda se daní a pokud ano, tak jakou výší (podle kterého zákona) přijetí daru od nadace?

    FO přijala dar, jelikož má postižené dítě a na smlouvě není nic o danění, ale příjem to je, tak mě zajímá, zda bude platit z této částky daň.


    Předem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 10. 2017 7:08

      zacatecnik000 (neregistrovaný) 193.86.96.---

      Re: Dar z nadačního fondu - zdanění
      Našla jsem, že se jedná o osvobozené plnění podle §4a písmeno K. Je to správně, že ano?

      Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).