Hlavní navigace

Potvrzení pro banku

• (neregistrovaný) 2001:1ae9:6f:----:----:----:----:----

19. 10. 2017 9:10

Prosím o radu, zaměstnankyně se bude rozvádět, v nejbližší době se bude podávat žádost na soud. Teď po mně chce vyplnit potvrzní o výši příjmů. Nevím jak uvedu: s počtem osob v zaopatření....... (nevím zda tam dát i manžela, děti určitě) a děti, má dvě, dcera studuje a syn je na ÚP, takže ještě kolonka z toho nezaopatřených dětí.......... (tam asi uvedu obě)
    Děkuji za rady

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 10. 2017 9:33

mzdova (neregistrovaný) 165.225.72.---

Re: potvrzení pro banku
      zpravidla tento údaj nechávám prázdný, protože nevím, jaké vyživuje osoby, když např. neuplatňuje daňové zvýhodnění ...

• 19. 10. 2017 9:37

xyz (neregistrovaný) 93.153.12.---

Také většinou nechávám volný, tak nechám volné ať si paní doplní. Děkuji

• 19. 10. 2017 9:48

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Pokud necháte volné pole, může si žadatel o půjčku uvést libovolný počet osob a vy jste pod tím podepsaná. Nezdá se mi to jako rozumné řešení. On si tam napíše například nulu a ve skutečnosti má 5 vyživovaných osob a díky napsané nule dostane úvěr, který pak nebude schopen hradit a rázem vy máte problém. Zavání to úvěrovým podvodem. rozumnější by bylo napsat :není nám znám počet osob v zaopatření.

• 19. 10. 2017 9:57

xyz (neregistrovaný) 93.153.12.---

Vím o dvou dětech, vystavovala jsem potvrzení na daň.bonus, a teď pani dceru uplatňuje, a manželovi, radši tedy napíšu, že nevím.... ať si to případně od nich zjistí. Je to tam dost napjaté, takže to bude pro mě lepší

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).