Hlavní navigace

Prodej nemovitosti v daňové evidenci

  • (neregistrovaný) 90.176.155.---

    19. 10. 2017 11:10

    Prosím o radu. Nemovitosti vložená do obchodního majetku FO, plátce DPH. Koupená za 10 tisíc, investice cca 100tisíc - uplatněné DPH. Nyní prodej za 600tisíc. Jak to bude z pohledu DPH? V daňovém přiznání bude příjem z prodeje v §10 a zdaňovat v jaké výši? Prodejní nebo v ceně odhadu pokud bude vyšší? Děkuji za reakce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).