Hlavní navigace

Evidence náhradního plnění

  • (neregistrovaný)

    25. 10. 2017 13:05

    Dobrý den, prosím. Už jste někdo potvrzoval na stránkách MPSV vložení dokladu od dodavatele z pozice odběratele? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 10. 2017 14:25

      Michaela S. (neregistrovaný)

      Re: Evidence náhradního plnění
      Zatím ne. Vám už přišel e-mail, že máte potvrdit registrovaný doklad?

    • 26. 10. 2017 8:04

      martinaa (neregistrovaný)

      Re: Evidence náhradního plnění
      naše firma už nakoupila v rámci náhradního plnění v červenci 2017 a zatím jsme taky nepotvrzovali, nic nedošlo, mám obavu, abychom to nějak neprošvihli

    • 26. 10. 2017 9:37

      Majkaa (neregistrovaný)

      Re: Evidence náhradního plnění
      Nám právě mail došel, musela jsem se zaregistrovat, ale nějak se mi dál nedařilo . . . z pozice odběratele potvrdit.

    • 26. 10. 2017 13:27

      Jana K. (neregistrovaný)

      Re: Evidence náhradního plnění
      Nám poslal náš dodavatel, od kterého odebíráme výrobky, formulář na registraci našeho emailu. On je registrovaný (jako dodavatel) a uvede nás jako odběratele včetně našeho emailu, na který nám budou chodit faktury k odsouhlasení z toho registru. My jako odběratelé se zatím nikam neregistrujeme. Kdo ví, jak to bude dál pokračovat, protože je na tomto systému spoustu nedomyšleného ... :-( ostatně jako na všem co vymysleli :-)

    • 2. 11. 2017 21:04

      A.P. (neregistrovaný)

      Re: Evidence náhradního plnění
      Dobrý den,

      potvrzovací e-mail registr MPSV dokáže vygenerovat pouze u plnění realizovaných od října 2017, ta se zapisují do 30 dnů ode dne zaplacení. (Zapisují se zaplacené faktury). Plnění, která jsou předmětem NP realizovaná v období od 1.1. do 30.9.2017 mohou být do registru zanesena v delší lhůtě viz https://portal.mpsv.cz/sz/zamest/zamestnaniosob/evidence_np_kontakty_a_dotazy.pdf Nicméně bych Vám doporučila se s dodavatelem spojit a minimálně mu poskytnout e-mail, který může do registru uvést.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).