Hlavní navigace

Prodej majetku

  • (neregistrovaný) 46.47.157.---

    30. 10. 2017 9:59

    Prosím o zodpovězení zda uvažuji správně:
    Prodávám OM po ukončení podnikání, který byl převede do osobního vlastnictví. Je to dle §10?
    SP ani ZP se neodvádí?
    A pokud smlouva bude uzavřena v roce 2017 a peníze dojdou až 2018, za kdy budu podávat DP?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 10. 2017 10:51

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: Prodej majetku
      >Prosím o zodpovězení zda uvažuji správně:
      >Prodávám OM po ukončení podnikání, který byl převede
      >do osobního vlastnictví. Je to dle §10?

      ANO
      >SP ani ZP se neodvádí?

      ANO, neodvádí.

      >A pokud smlouva bude uzavřena v roce 2017 a peníze
      >dojdou až 2018, za kdy budu podávat DP?

      2018

      >Děkuji

      Po 5 letech od vyřazení z OM už nemusíte danit vůbec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).