Hlavní navigace

OT Příspěvky - CAPTCHA

  • (neregistrovaný)

    31. 10. 2017 9:48

    Dobrý den, prosím o radu:
    Na počítači, kde používáme Internet Explorer, nemohu psát příspěvky ani odpovídat na dotazy, nezobrazuje se mi okénko "nejsem robot" a zprávu se nedaří zapsat. Teď jsem to zkusila na jiném, kde používáme Mozillu (z toho důvodu, že je ještě starý s XP a novější Explorer už nezvládá) a na tom mi to jde. Nevíte někdo, kde můžu mit na počítači s Internet Exporerem zádrhel? Na Mozillu na něm přecházet nebudeme.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2017 12:34

      business.center.cz

      Re: OT Příspěvky - CAPTCHA
      Dobrý den,
      se staršími IE může být problém, zkuste, jestli by na Vás neplatil tento návod:
      https://support.google.com/recaptcha/answer/6223838?hl=en&ref_topic=6188330

    • 31. 10. 2017 13:43

      Lenka F. (neregistrovaný)

      Re: OT Příspěvky - CAPTCHA
      Máme IE 11, pravidelně aktualizovaný. Nedomnívám se, že by byl příliš starý. Nevím jestli existuje nějaká vyšší verze, ale na počítači s Win7 (vyšší zatím nechceme, dokud to nebude nutné) se nám IE 11 nabízí jako nejvyšší možná verze. Vámi uvedené odkazy jsou pro mně příliš odborné (a hlavně v angličtině), zatím tedy budu využívat tento počítač s Mozillou.

    • 1. 11. 2017 13:56

      Vlad

      Re: OT Příspěvky - CAPTCHA
      Mám stejný problém (Win7, IE11, všechny aktualizace). Pod Chrome je to OK.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).