Hlavní navigace

Prodej podílu s.r.o.

  • (neregistrovaný) 46.33.114.---

    31. 10. 2017 10:01

    Přeji všem hodně sluníčka, poprosila bych o upřesnění mého problému.
    Prodávám podíl v s.r.o.
    pořízení v roce 2005 ve výši 100 000,-
    nikdy nebyl vyplacen podíl na zisku
    prodej v roce 2017 ve výši 300.000,-
    mám to celé osvobozené nebo musím zdanit 200.000,-?
    Děkuji mockrát za reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2017 10:26

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: prodej podílu s.r.o.
      pokud byl váš po celou dobu máte osvobozeno dle §4/1 písm.s)ZDP, pokud splníte tam uvedené podmínky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).