Hlavní navigace

Přestávky na seminářích

  • (neregistrovaný) 195.22.55.---

    31. 10. 2017 10:23

    Dobrý den, pokud zam-nec jede na seminář a tam čerpá přestávku, započítává se do odpracované doby, nebo nezapočítává? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2017 13:05

      Michaela S. (neregistrovaný) 92.61.80.---

      Re: Přestávky na seminářích
      Podle mne se přestávka, kterou musí zaměstnavatel zaměstnanci poskytnout podle § 88 zákoníku práce (zpravidla přestávka na oběd), nezapočítává. Ostatní přestávky na semináři, které spadají do pracovní doby zaměstnance, se započítávají.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).