Hlavní navigace

Co si uplatnit

  • (neregistrovaný) 78.102.116.---

    3. 11. 2017 18:44

    Dobrý den, jsem OSVČ řemeslník plátce DPH vedu evidenci. Mohu si dát do nákladů (výdaje) + odpočet DPH jedno sezení v restauraci ohledně domluvy další spolupráce při nových zakázkách?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 11. 2017 19:13

      Klára.. (neregistrovaný) 89.102.14.---

      Re: Co si uplatnit
      Podle mého názoru, odpočet DPH určitě ne a náklady jsou nedaňové.

    • 3. 11. 2017 20:21

      Pehe (neregistrovaný) 78.102.116.---

      Re: Co si uplatnit
      tzn. uctenku s cenou včetně DPH z restaurace použiji jako výdaj ? ale neodečtu si DPH.

    • 3. 11. 2017 22:35

      Lukash

      Re: Co si uplatnit
      Ne, je to NEdaňový výdaj - viz. §25 (1) t) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).