Hlavní navigace

Nákup bytu do nákladů FO

  • (neregistrovaný) 89.102.14.---

    3. 11. 2017 18:56

    Dobrý den, když koupí byt FO, která tam chce bydlet, může si to dát do nákladů? Případně za jakých podmínek. Moc děkuji za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 11. 2017 23:22

      Lukash

      Re: Nákup bytu do nákladů FO
      Nevím zda chápu vaši otázku:-)
      Ale když tam bydlí, tak samozřejmě nic takového udělat nelze.
      Do nákladů/výdajů ho FO dostane jen formou odpisů. A to ho musí buď používat k podnikání nebo pronajímat podle §9.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).