Hlavní navigace

Prodej nemovitosti §56-kam do přiznání?

  • 193.85.240.---

    7. 11. 2017 9:05

    Dobrý den všem, nedělám to každý den a tak váhám, prosím pomozte. Prodali jsme část nemovitostí, osvobozeno od DPH dle §56 a já ted přemýšlím, kam to zapíši do přiznání k DPH, nebo zda to tam vůbec patří? Děkuji za jakékoliv reakce a přeji krásný den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).