Hlavní navigace

Nárok na mateřskou

  • (neregistrovaný) 93.190.63.---

    7. 11. 2017 20:13

    Dobrý den,prosím o radu.V minulém zaměstnání jsem pracovala 10 let.Pak jsem hned nastoupila do jiného zaměstnání,kde jsem pracovala 10 dnů,poté jsem onemocněla a po 14 dnech nemoci mě propustili.Pak jsem zjistila jsem,že jsem těhotná.Otěhotněla jsem po v době nemoci.Budu mít nárok na mateřskou?Vztahuje se na mě ochranná lhůta 180 dnů z původního zaměstnání nebo jen z nového tzn. 25 dnů? Děkuji všem za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2017 23:02

      Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

      Re: Nárok na mateřskou
      § 15 Zákona o nemocenském pojištění.

      Napište, kdy skončilo první zaměstnání, kdy jste byla v druhém zaměstnání a kdy máte předpokládaný datum porodu. Někdo vám to spočítá.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).