Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění-konec rod.dovolené

  • (neregistrovaný) 188.246.111.---

    9. 11. 2017 9:29

    Dobrý den,syn našeho zaměstnance měl 4.11.2017 4 roky.Do této doby mám od manželky čestné prohlášení,že si neuplatňuje daň.zvýhodnění.Nemá zaměstnavatele.Zatím mě nenahlásil žádnou změnu.Pokud si nenajde zaměstnání stačí mě toto čestné prohlášení i nadále nebo musím chtít nové?Zatím ani nevím jestli se nepřihlásila k evidenci na ÚP.Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2017 9:34

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Daňové zvýhodnění-konec rod.dovolené
      I kdyby se registrovala na ÚP jako uchazeč o zaměstnání, tak se nic nemění. Stále nemá zaměstnavatele, stále nemůže zajistit Potvrzení zaměstnavatele druhého poplatníka ...

      § 38k odst. 8) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).