Hlavní navigace

EET - převod hotovosti v rámci firmy

  • 95.80.222.---

    9. 11. 2017 16:04

    Dobrý den,

    ráda bych si ověřila, zda je nutné evidovat přesun peněz v rámci firmy. Obvyklá situace je ta, že jedna pobočka má výdaj z pokladny a druhá příjem.

    Bohužel ze školení jsem si přinesla jiné informace, než je psáno v zákoně.

    Poradíte, prosím?

    Děkuji,
    Lucie

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2017 10:17

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: ZET - převod hotovosti v rámci firmy
      Lucie,

      nejedná se o rozhodný příjem podle § 6 ZET, takže nikoliv. Ale to platí dnes.

      Asi bude hůř.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).