Hlavní navigace

Příspěvek zam-tele - i při DPP?

  • (neregistrovaný) 213.226.248.---

    10. 11. 2017 8:03

    Dobré ráno všem,
    chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s tím, že by zaměstnavatel přispíval zaměstnancům na penzi či životní i v případě, že u něj pracuje na DPP? Níže zasílám odkaz na článek přímo z portálu Pohoda. Pročetla jsem §6 o dani z příjmu fyzických osob, pokud by byly splněny všechny podmínky tak asi ano, ale nějak si to s DPP neumím dát do souvislostí. Děkuji všem za odpovědi a názory
    https://portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/dan-z-prijmu/prispevek-zamestnavatele-na-penzijni-a-zivotni-poj/

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2017 9:51

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: příspěvek zam-tele - i při DPP?
      Zkuste si to dát do souvislosti s DOPP, trvající 2 měsíce, na odměnu např. 20.tis.Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).