Hlavní navigace

Sídlo firmy

• (neregistrovaný) 213.226.237.---

11. 11. 2017 15:52

Dobrý den, může mi někdo poradit? mám firmu s.r.o. kterou mám hlášenou v místě trvalého bydliště. Postavili jsme nový barák ale ještě není zkolaudovaný, protože došly peníze. Rádi bychom prodali starý barák abychom mohli dodělat tento nový a zkolaudovat. Já a moje děti budeme nahlášeny na tuto přechodnou dobu na obecním úřadě, ale nevím zda je možné tam přihlásit i firmu, nebo jsou s tím nějaké jiné problémy ? Moc děkuji za jakoukoliv radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2017 16:21

pája

Re: sídlo firmy
      tak to je jednoduché, dohodněte se s někým(vlastníkem nějaké budovy, nejlépe kancelářwské nebo podobné, uzavřete s ním stručnou smlouvu,dejte si tam označení a vše, co je třeba dle žz a pošto schvánku a můžete papírově fungovat tam. Musítě ale dáz zapsat změnu do OR, pokusd máte v OR přesnou adresu(i ve spol. smlouvě) na Vaše bydliště, tak bohužel muisíte změnit i spol. smlouvu, což jsou peníze a notář. Piokud máte jako sídlo jen obec a pouze v OR adresu, která tam mujsí být, tak změníte jen návrhem adresu, bez notáře.Otázku sídla fy řeší NOZ, myslím § 136, nebo nějak tak.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).