Hlavní navigace

Podivný výpočet asi přidané hodnoty

• (neregistrovaný) 217.169.184.---

14. 11. 2017 9:46

Dobrý den, prosím někoho o názor (já jsem asi nějaká méně chápavá a nebo už jsem asi stará a nebo je to kombinace obojího). Máme nového, hodně studovaného, optimistického, mladého šéfa. Od jeho nástupu máme spoustu barevných tabulek v excelu a grafů, kterým ale nikdo nerozumí. Začalo to tak, že jsme popisovali přesně, co děláme, jak dlouho to děláme a proč to děláme. V další fázi jsme dostali za úkol vymyslet, jak máme naši práci zeefektivnit, abychom pracovali rychleji (kolegyni např. doporučil, že má rychleji obracet faktury ......). No to jen pro nastínění situace, je toho daleko více.
    Nyní jsem dostala za úkol do seznamu zaměstnanců dopsat i lidi, kteří pracují na živnostenský list (např. my dodáme nějaké zařízení, po nás nastoupí montážník, který pracuje na živnosťák a zařízení uvede do provozu a nám toto vyfakturuje).
    Náš šéf tvrdí, že vezme obrat naší firmy a vydělí jej tímto počtem "zaměstnanců."
    Nevíte, prosím Vás někdo, co je to za výpočet a co z něj zjistí?
    Já jsem zralá na Chocholouška.

Děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 11. 2017 17:42

vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

Re: Podivný výpočet asi přidané hodnoty
      Na Chocholouška je zralý on... zjistí tak akorát průměrný obrat na 1 "takyzaměstnance", netrapte se tím nebo se ho zeptejte proč a nač to potřebuje a dodejte, že se vám to zdá jako zbytečná práce, tedy pokud to jako šéf od vás snese.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).